02 Kasım 2016

D-Smart Net Müşteri Hizmetleri 1 Saat Boyunca Bekletti Ve Yüzüme Kapandı.

Müşteri hizmetlerini aradım. Gerekli tuşlara bastım ve sıradasınız dedi. Bu süreç 1 saat boyunca devam etti ve sonunda yüzüme kapandı. 16mb olan hızım 6mbıt geliyor! Kimseye ulaşamıyorum, hakkımı talep edemiyorum. Geçtiğimiz aylarda 50 GB olan AKK (adil! Kullanım kotası) paketim kullanmadığım şekilde aşırı boyutlarda hızlı tükenmiştir. Ayın ilk haftasından hızım 3mbıt'e düşmüştür. Wi-fi şifrem çalınmasın diye maç filtreleme dahil gerekli güvenlik önemlerini de oluşturdum, buna rağmen çok hızlı şekilde adil kullanım kotam çok hızlı dolmakta. Forumlarda bu sorunu yaşayan yüzlerce ve bilmediğimiz şekilde binlerce belki milyonlarca insan sistematik şekilde sömürülüyor. Bu konunun araştırılmasını hakkımızın yenilmemesini ve savunulmasını rica ediyorum.

Seddar 46 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön