D-Smart Net Modemim Gönderilmiyor!

Gökhan Y. |

d-smart net ilgilisi; Modem arızası nedeniyle modemimi 10 TL ücret karşılığında değiştireceğiz dediniz. Modemi size 2 hafta önce yolladım. Ertesi gün kargodan teslim aldınız. Geçen süre içinde ilgili temsilcilerinizle yaklaşık 5-6 defa telefonla görüştüm tamam beyefendi elimizden geldiğince hızlı kargoya veriyoruz dediniz. Müşteri yoğunluğundan olsa gerek temsilcilerinizle konuşmak için bir aramada en az 20-25 dakika hatta bekletildim. Bu aramalar ücretsiz değil yanılmıyorsam.
1 adet modemi kargoya veremediniz ilgi ve alakanıza hayran kaldım. Çok müşteri odaklısınız başarılarınızın devamını diliyorum. Keşke sözleşmemi senelik yapsaymışım. Teşekkürler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Modem Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  27 Aralık
  21:26

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Çok kısa ve kaba evet döndü arkadaşlar dedim ki modemim daha gelmedi kargo takip kodu istiyorum. Size sonra dönüş yapılacak dediler :)

 • 27 Aralık
  14:41

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.