D-Smart Net Modemim Arızalı Çıktı

Ecem Ö. |

24.02.2014'te yaptığım D-Smart TV paketi ve internet aboneliğimin aktifleştirilmesi için yaptığım başvurular, D-Smart'ın gönderdiği modemin arızalı çıkması, yüzünden sonuçsuz kaldı. Yapılan yönlendirmede sonucunda modemi benim söküp bayiiye götürmem gerektiği, aksi durumda (bayinin yeni modem getirmesi halinde) 30 TL ücret alınacağı söylendi.

Hatanın D-Smart'tan kaynaklandığı, ayıplı ürün göndermelerine rağmen bu mağduriyetimi gidermemeleri ücret talep etmeleri aboneliğimi aktifleştiremedikleri için iptal etmeme neden olmuştur. Yaşamış olduğum bu sıkıntıyı kamuoyuna şikayet ediyorum. D-Smart konuyla umarım ilgilenir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ecem Ö.
  08 Mart
  18:13

  Bu firmanın müşteri memnuniyeti standartları iyi değil

 • 03 Mart
  14:59

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 03/03/2014 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Mart
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.