15 Nisan 2016

D-Smart Net Modem ve Uydu Alıcı İadeleri...

D-Smart Net gibi bir şirket görmedim. D-Smart üyesi olduğum pişmanım. Benden 24 ay boyunca uydu alıcısı parası alıp abonelik iptalinde uydu alıcımı geri istediler etmezsem 250 TL fatura yazacaklarmış daha sonra internet taahhüt doldu ve taahhüt yenilemedim başıma gelecekleri tahmin ettiğim için aylık 15 TL fazla ödemeyi göze alarak kullandım 24 ay boyunca tahsil ettikleri modemi bile şimdi geri istiyorlar. Bu şirket onun dahi peşine düştü sözde kiralıyorlarmış kira parası zaten onu satın alır.

Selman 230 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14/09/2015 tarihinde imzalamış olduğunuz sözleşmenizin Ek 1 formunda yer alan 2. madde'de İşbu Satış Formu ve Taahhütname kapsamında satın aldığım hizmetlerden yararlanabilmem amacıyla tarafıma D-Smart İnternet tarafından sağlanmış olan modem dahil tüm donanım mülkiyetinin D-Smart İnternet'e ait olduğunu, söz konusu donanımın kullanımı sırasında azami dikkat ve özen göstermekle mükellef olduğumu, D-Smart İntetnet'e ait olan donanımın hiçbir şekilde üçüncü kişilerce hacze konu olamayacağını ve bu gibi ihtimallerde donanımın D-Smart İnternet'e ait olduğunu ilgili tutanaklarda beyan etmekle yükümlü olduğumu, aksi halde doğacak tüm zarar ve ziyandan D-Smart İnternet'e karşı bizzat sorumlu olacağamı ve söz konusu zararı tazmin etmeyi kabul,beyan ve taahhüt ederim. bilgisi yer almaktadır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön