D-Smart Net Modem Sorunu

Hüseyin B. |

Bir hafta önce D-Smart'tan internet aldım fakat interneti bir haftadır kullanamıyorum. Ne müşteri hizmetleri nede d-Smart bayisi Ritim Elektronik hiç bir şekilde yardımcı olmuyor. O ona gönderiyor öbürü ona ve ben bir haftadır internete giremiyorum müşteri hizmetleri saatlerce telefona bakmıyor. Baktıklarında da yardımcı olmuyorlar şuan paramla rezil oluyorum bir haftadır.

İnternetim aktif görünüyor ve ben giremiyorum. Müşteri hizmetleri çok bilgisiz, hepsinden şikayetciyim aynı zamanda D-Smart digital platforma da üyeyim. İkisini de iptal ettirmek istiyorum en kısa zamanda yardımlarınızı rica ediyorum. Resmen beni sinir hastası ettiler. Bu kadar sorumsuzluk olur mu? Her şey satana kadar mı?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ocak
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/01/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 28 Ocak
  10:23

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.