D-Smart Net Modem Değişikliği!

Eyüp O. |

04.12.2013 Tarihinde modemim arızalı olduğu için modem değişikliği talebinde bulundum ve hala sonuç yok. En az 50 kez aramışımdır bu süre içerisinde bayiye yönlendirdiler kaç kez bayiye gittim modem yönlendirmesi yok dediler. Sistem alt yapılarında sorun olduğunu söyleyip durdular. Çözün dedim. Yine aynı.

Üstüne üstük modem değişim ücreti talep ettiler. Daha iş bitmeden para konuşmaya çalıştılar. çözüm ise hala yok. İnternetimi de 7 yasal gün içinde bağlayamadılar. Bağladıktan sonrada modemleri bozuk çıktı. Bunun içinde ücret istiyorlar garip.

Aldığıma alacağıma pişman oldum D-Smart Net interneti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 08/01/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 08 Ocak
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.