31 Ekim 2015

D-Smart Net Modem Arızası Nedeniyle Değişiklik İsteği.

27.10.2015 tarihinde yaşadığım modem problemini müşteri hizmetleri teknik destek hattına bildirmiş ve modemin değiştirilmesini talep etmiş olmama rağmen telefondaki hanımefendi Türk Telekom teknik ekibini yönlendireceğini ve hattı kontrol ettireceğini bildirdi. Telefon görüşmemizden yaklaşık 1 saat içinde Türk Telekom teknisyeni gelerek data hattında bir sorun olmadığını modemin değiştirilmesi gerektiğini bildirdi. Teknisyen modem değişikliği için D-Smart'ı tekrar aramam gerektiğini söyledi. Kendisinin yanında D-Smart Net'i aradım ve bu değişim için bana en yakın bayilerine giderek modemi değiştirmemi söylediler. Ben modemi teknik servisin getirip kurulumunu kendilerinin yapmasını istedim.

Yavuz 68 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.29/10/2015 tarihinde modem değişiminin yapıldığı, adsl bağlantınızın aktif ve kullanımda olduğu tespit edilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Yavuz 28 Ekim 2015

  Bu sabah n…. Hanımı arayarak yarın Cumhuriyet bayramı, acaba bugün sorunumu halledebilecek misiniz sorumun yanıtı olarak sistemlerinin böyle olduğunu bir şey yapamayacaklarını bildirdi. Zaten benim Nisan ayında da belirttiğim gibi bu sistemin iple tutulur bir tarafı olmadığı ve değiştirilmesi konusunda bu kurumun Genel Müdür’ünü haberdar edip müşteri memnuniyetini arttırmak adına sistemi gözden geçirmelerini ve önlem almalarını talep etmekti. Ne yazık ki bir arpa boyu yol alınmamış.

 • Yavuz 28 Ekim 2015

  Bayramı gününe randevu verdiler. Daha önce gelmelerini istediğimde ise ekiplerinin 2 gün boyunca İstanbul’un farklı ve benim bölgemden uzak bölgelerde randevuları olduğunu, bir fırsat bulurlarsa uğrayabileceklerini belirttiler. Benzer sorunu ilk kurulum için de yaşadığımdan yine şikayetimi Genel Müdürlüklerine iletmiş ve kısa sürede çözüme ulaşmıştım. Bu kez de gn. Md. Asistanı n…. Hanımı arayarak sorunumu kendisine ilettim ve yardımcı olmasını rica ettim. Ancak dün bütün gün gelmelerini beklememe rağmen hiçbir ses çıkmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön