D-Smart Net Mağdur Etti.

Tünay Barsri S. |

D-Smart Net 2 yıldır dsmart net kullanıyorum.1 yıldır da net üzerinden D -smart blu dan yararlanıyordum.Taahütümü yeniledikten sonra bu hizmet kesildi.Müracaatımda paket içeriğinde blu olmadığını belirttiler.1 yıldır kullandım dedim, 3 ay hediye vermiştik cevabı verildi.O zaman nasıl 1 yıl kullandım deyince cevap yok.Blu yu aktıve edin zaten üyeliğimi yeniledim hd ye de geçtim deyince ek ücret istediler. O zaman iptal edin üyeliğimi deyince ise 4 ayrı müşteri . yetkilisince 300-600-700-1200 tl gibi 4 farklı fesih ücreti talep edildi.Hangisi doğru?Hepsinin kaydı var.Sizce bunun izahı var mı?Yasal hakkımı arayacağım.E mail attım paket değişikliği talebiniz alındı deyip dalga geçer gibi cevap verdiler.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tünay Barsri S.
  15 Ağustos
  20:03

  Çözüm ile ilgili hiçbir girişimleri yok.Hala paket değişikliği nedeni ile mi aradınız,yetkili arkadaşımıza yönlendiriyorum,size döneceğiz diye tabiri caizse sallıyorlar.

 • Tünay Barsri S.
  13 Ağustos
  22:38

  FİYASKO

 • 12 Ağustos
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.