D-Smart Net Kurulumda Zorluk Çıkarıyor!

Burcu E. |

D-Smart Net Smile ADSL bir yalın ınternet başvurusu yaptım yapmaz olaydım . İnternet başvurusu yaptım. 0850 266 00 00 numaralı telefonu arıyorum internetim ne zaman bağlanacak diye . Tüm müşteri temsilcileri şuanda diğer müşterileriyle görüşüyormuş uyarısı ile her seferinde inanın abartmıyorum 19 dk.- 28 dk. 45 dk. inatla bekledim ama bir telefona bağlanamadım .

Evime geldiler hat çektiler ama kargom ortada yok . Bana modem satıyor her ay parasını kesiyor ama ne o kurulumu ben yapacakmışım. Birde ben maalesef bu kurumu arayım kurulum kullanıcı adı ve şifresi ile ilgili yardım alacağım . Yıllık ödeyeceğim internet fiyatını 1 ayda bana telefon faturama yansıttılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Ekim
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.