D-Smart Net Kuruluma Gelmediler Ama Ücret İstediler.

Tuncer T. |

Bayii nin belirttiğinden yüksek fatura için 2 gün önce hem fatura konusu hem de taahhüt ü bozarsam ne kadar extra ücret ödeyeceğini öğrenmek istedim cevap verilmedi. neden 67 TL yerine 73 TL ödediğimi sorduğumda ( 67 TL bayinin bana söylediği rakam)vergi vs. Ve kurulum ücreti 2 TL dedi ancak ben kurulum için kimse de evime gelmedi 72 saat içerisinde ayrıntılı bilgi vermek için aranacağımı söylediği halde geri dönülmedi,sadece bir mesaj gönderdiler, bulunduğum bölgede fiber İnternet çalışması yapıldığını, bağlantı hızımın extra bir ücret ödemeden 20 MBS hıza kadar yükseldiğini içeren bir mesaj ki bu da doğru değil çünkü bağlantı bizim 4-5 MBS den yüksek değil.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 05/03/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Mart
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.