D-Smart Net Kurulum ve Hizmet Sorunu!

Rasim O. |

Bana internet ve televizyon bağladılar interneti ucuz kullanacaksınız diyerek telefon üzerinden internet bağladılar televizyon ücretsiz dediler ve hiçbir ücret talep etmeyeceğiz dediler. Onların bağladıkları ınternet yüzünden telefonum iptal oldu kesildi ve telefon iptal olunca da internetimi kestiler. Bu deneme süresinin içerisinde olmuştur ve şimdi de bana email atarak 88.00 TL değerinde borcunuz vardır diyorlar kurulumu yapmaya gelen kişi ise benden 30 TL elden almıştır.

Bağlantı için bağladıkları numaradan müşteri hizmetlerini aradım kayıtlarınızı dinleyin dedim bana öyle bir şey denmiş mi diye biz onu yapamıyoruz dedi. Müşteri hizmetinden M*** hanım 4079 d smart numarası gereğinin yapın.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  15:06

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Rasim O.
  06 Nisan
  16:33

  d smart olarak sizleri kınıyorum o dediginiz müşteri hizmetleri zaten hiç bir konuyu cozemıyor bimerden cevap gelecek onu bekliyorum tüketici hakları 3300 TL ve uzeri islemlere bakıyormus tuketici mahkemesi bakıyormus ve Konya da da varmıs BİMER cevabı gelsin ona da basvuracagım zaten milleti hep bu şekilde somuruyorsunuz

 • 06 Nisan
  16:23

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart