24 Ekim 2016

D-Smart Net Kurulum Ücreti İstiyor...

D Smart'ı internet bağlantısı için başvuru yaptık ama bizim çevrede boş port olmadığını ve Türk Telekom'dan başvuru yaptığımızı ve onların port olmadığını söylediklerini belirttik ve onlar size dönüş yapacağız dediler ve dönüş yaptıklarında bizde port var biz portu Türk Telekom'dan kiralıyoruz dediler, tamam başvurumuzu yaptık ilk uydu alıcısı geldi internet ide öteki gün gelip bağlayacaklarını söylediler ve aradan 3 gün geçti arıyoruz ulaşamıyoruz. Ulaştığımızda gelip bağlayacaklarını söylediler. Daha sonra aradığımızda port yok dediler bizde o zaman kapatın dedik bizden 40 TL kurulum ücreti istediler, bizde vermeyiz dedik bize port var dediniz dedik insanları kandırmaya çalışıyorsunuz dedik dönüş yapacaklarını söylediler ne dönüş var ne de bir haber veren. D-Smart 40 TL'nin peşine düşmüş ve insanları kandırmaya çalışan bir firmadır. Ses kayıtları her şey vardır tüketici haklarına şikayet etmeye hazırlanıyorum.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön