20 Şubat 2013

D-Smart Net Kullanmadığımız Hizmet İçin Ücret İstiyor!

Smile Adsl ekipleri biz TTnet 'ten geliyoruz deyip sözleşme imzalattılar. Ardından 1838230680 no'lu internet numarası ile Smile Adsl başvurusu yapmışlar. Bunun farkına vardıktan sonra sözleşme içinde de belirtildiği gibi 7 günlük itiraz süremizi kullandık ve müşteri hizmetleriyle en az 2-3 defa konuştuk.

Hiçbir şekilde fatura yansımayacağını belirttiler. Hiçbir şekilde modem kurulmadı ve internete bağlanmadı. Yani herhangi bir hizmet almadık.Buna rağmen 2 ay sonra bir fatura geldi. Ardından nasıl oluyorsa 2 ay sonra bir fatura daha.Bu faturaları neye göre yansıttılar anlamıyoruz .

Halit 34 Okunma

Cevaplar

  • Halit06 Mart 2013

    detaylı bilgi falan aktarılmadı. yalan bilgi beyan ediliyor !

  • Halit22 Şubat 2013

    62 TL'lik haksız yere yansıtılmış olan faturayı iptal ettiler. Yasal takip durduruldu. Firmayı nasıl dava edebiliriz ? Sonuçta firmayı sürekli aradık birçok defa ulaşamadık. Bu yüzden birçok iletişim masrafına katlanmak zorunda kaldık. Borcumuzun olmadığına ve firmayla hiçbir aboneliğimizin bulunmadığına dair bir mail atmalarını veya fax çekmelerini söyledik ama bunun mümkün olmadığını söylüyorlar. Yarın birgün yine kafalarına göre fatura yansıtmayacaklarını nerden bileceğiz ?

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 21/02/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön