19 Ekim 2016

D-Smart Net Kullanmadığım İnternete Fatura Çıkarttılar.

1 ay önce D-Smart üyelik için aradım. Bana kurulum ücretsiz dediler. 5 gün içinde açılacağını ekip arkadaşlarının gelip aktif hale getireceklerini söylediler, sonra beni tekrar arayıp "modemi kendiniz almanız gerekiyor" dediler aldım. 10 gün sonra bir adam geldi, D-Smart kutusunu bırakıp imza alıp gitti "kutuyu arkadaşlar gelip 10 gün içinde bağlayacaklar" dedi ve dedi ki "anten için kurulumu yani eve kadar olan kabloyu çekmemiz için 125 TL ödeme yapmanız gerekiyor", ona da tamam dedim sonra aradan 10 gün geçti ne gelen var ne giden. Bana bir mesaj geldi "üyeliğiniz aktif hale gelmiştir kullanabilirsiniz"diye , ben de müşteri hizmetlerini aradım ve dedim ki "hiçbir şey kurulmadı, nasıl kullanacağım?" dediler ki "eve bir elektrikçi çağırıp modem kablosunu eve çektirmeniz lazım, onun ücreti de size ait", ben sinirlendim iptal ettirmek istediğimi söyledim ve bana "80 TL aktivasyon ücretini öderseniz üyeliğiniz iptal edilecek" dediler.

Tuğba 199 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.18.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön