24 Şubat 2016

D-Smart Net Kullanmadığım İnternet İçin Fatura Çıkardılar!

D-Smart Net diğer internet hizmetimin taahhüdü bitmeden iptal ettirip daha sonra çıkan bedeli ödemedi. Üye olana kadar devamlı arayıp daha sonra ilgilenmeyen D-Smart Net'ten şikayetim var. Çağrı merkezinde her kafadan bir ses çıkıyor. Kimsenin kimseden ve olaylardan haberi yok. Derdimi kimseye anlatamadım. Devamlı hatta bekleyin diyorlar 20 dakika telefon konuşması sürüyor. Kullanmadığım internet için bana fatura çıkardılar. Hakem heyeti ve gerekli yerlere başvuru yaptım. Bu işin peşini bırakmayacağım.

Filiz 71 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23/02/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön