26 Eylül 2016

D-Smart Net Kotayı Doldurmadan Kotayı Aştın Diyorlar...

Yaklaşık 3 yıldır d-smart'ın 8 Mbps 50 GB olan tarifesini kullanmaktayım yalnız 3 yıldır olmaz olası kotayı aşıyorum. Bende 1 ay deneme yaptım interneti hiç kullanmadım hatta elektrikle bağlantısı kestim ay sonu yine kota aşımı mesajı. Bu sefer 50 GB olan kotamı 75 GB'a çıkardım ama yine dejavu oldum. İnsanları neden kandırıyorsunuz sesimiz çıkmıyor diye. Buradan herkese sesleniyorum herkes hakkını savunsun.

Eren 549 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Fiber ADSL 20Mb e kadar(FTTB)- limitsiz (AKN 75GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 92,850 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Kota detayınız mail adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön