D-Smart Net Kota Aşım Ücreti Hatası!

Oğuz Y. |

D-Smart'ta internet ve D-Smart tv yayınının beraber olduğu kampanya ile interneti 4 gb kotalı olarak kullanmaya başladım ve Ocak ayında interneti sınırsız pakete yükseltmek istedim. Telefondaki çalışan 24 saat içinde modeminizi açıp kapadığınızda yeni tarife ile kullanıma başlayabileceğimi söyledi.

24 saat sonra ben modemi açıp kapattım ve download hızının 200 kb'tan 1 mb'e çıktığını görüp internetin sınırsız olduğunu düşünerek kullanmaya başladım. Fakat D-Smart'ın dediğine göre telefon kaydım dinlenmiş ve çalışan bana mesaj geleceğini ondan sonra kullanabileceğimi söylemiş, fakat o mesaj bana yaklaşık 15 gün sonra geldi ve kota aşım ücretini faturama yansıtıp, geri de ödemediler.

Etiketler :

Kota Aşım Yanlış/Habersiz Tahsilat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz Y.
  16 Mart
  13:23

  İlgilendiğiniz ve sonunda şikayetimi anlayıp çözüm ürettiğiniz için çok teşekkür ederim. D-Smart hakkında kafamda oluşan olumsuzluğu gidermiş oldunuz.

 • Oğuz Y.
  16 Mart
  13:21

  Bu şikayetle ilgili şu an bir geri dönüş aldım ve fazla faturalandırılan meblayı bir sonraki faturamdan düşeceklerini söylediler. Teşekkür ederim www.sikayetvar.com

 • 16 Mart
  13:20

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 16/03/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.