17 Şubat 2016

D-Smart Net Kendi Hataları Yüzünden Aboneliğimi Sonlandıracaklar..

4 sene öncesinde engellilere özel kampanya ile net hizmetine üye oldum. Şu günlerde beni arayarak abonelik dosyalarınız sistemde gözükmüyor eğer göndermezseniz aboneliğiniz yarın kapatılacak dendi. Bende yine gönderirim diyerek faks yoluyla istedikleri belgeleri yollamak istedim farklı yerlerden denememe rağmen faks gitmedi,sürekli D-Smart Net' le alakalı dediler.

Bu durumu kendilerine belirtim ve bayi ile gönderin dediler. Dedikleri Bayiye ulaştığımda ise ''Böyle bir iş akışı yok D-Smart Net bize bunların gönderilmesi için bir alan sunmadı, hangi kısma tarayıp gönderelim ''diyerek evraklarımı almadılar. Tekrardan İSS 'ye ulaşıp bilgilendirmede bulundum ve tekrar faks dediler tekrar faks çektik ve hala ulaşmadıklarını belirtiyorlar. Bu durumda benden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı net hizmetimi kapatacaklar. Sonra aktivasyon, tesis ücreti gibi ücretler yansıtıp beni mağdur edecekler.

Emre 99 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17/02/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön