28 Ekim 2016

D-Smart Net Kaplumbağa Hızında Nakil!

Beş gündür naklin gerçekleşmesini bekliyoruz. Doğrudan müşterisi olmadığımız Telekom, üç günde nakil işlemini yaptı. Kendi firmamız daha hala hattı açamadı.

Onur 124 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Nakil talebiniz altyapı servis sağlayıcımız tarafında beklemektedir. Altyapı servis sağlayıcımız tarafından talebinizin tamamlanma tarihi ve bekleme gerekçesi bize iletilmediği için biz de size öngörülen bir çözüm tarihi veremiyoruz. Ancak altyapı servis sağlayıcımız tarafından bize verilen taahhüde göre nakil talebinin gerçekleştirilme süresi 7 İşgünüdür. Nakil işlemlerinizin tamamlanması için 7 iş günü beklemeniz gerekmektedir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön