D-Smart Net Kampanya Hakkında Yanlış Bilgilendirme!

Emre A. |

Ben D-Smart dijital tv yayını (hd-smart) kullanıcısıyım, 08.06.2013 tarihinde taahhüt süremi öğrenmek için yaptığım müşteri hizmetleri yetkilisiyle olan görüşmemde bana D-Smart Net internet hizmetine geçiş yapmam için kampanyalar ve fiyatları aktarıldı ve 59 TL ye hem HD-Smart TV yayını yem de 8Mpb'e e kadar sınırsız internet paketini satın alabileceğim söylendi. ( bu görüşme tüm detaylarıyla telefon kayıtlarında mevcuttur.)

Ayın 15 inde diğer sağlayıcı firmanın internetini kapattırdım ve D-Smart'ı aradım, ne desinler beğenirsiniz; "Bizim böyle bir kampanyamız yok, 65 TL fiyatı var dediler" Müşteri memnuniyetine hiç değer vermeyen bu firmayı esefle kınıyorum..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  16:39

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 18/06/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.