14 Nisan 2016

D-Smart Net Kaldırılmayan Abonelik...

D-Smart Net'ten ayrılıp farklı bir firmaya geçmek istedik. Ancak müşteri temsilcisinin yanlış bilgilendirmesi sonucu çıkmaza girdik. Hattı dondurup sonrasında memnun kalmadığımız takdirde dönebilmemiz için dondurma yapalım dediler ve dondurma yaptılar. Ancak dondurma durumunda diğer firma üyelik başlatamadı. Bunun üzerine dondurma işleminin kaldırılması ve akabinde iptalini istedik. 15 Gündür her gün arıyoruz ancak görüştüğümüz her müşteri temsilcisi 48 saat sonra sonuçlanacak diyor ama kaç gündür bir sonuç yok. Üstüne aradığımız her müşteri temsilcisi farklı bir cevap veriyor. Şu an bir oyalama taktiği içerisindeler. Dün aradığımız müşteri temsilcisi suratımıza telefonu kapattı. Zorla bağlı tutmaya çalışıyorlar. Dondurma işlemini kaldırmak bu kadar zor olmamalı. Basit bir dondurma işlemini kaldıramayan firma nasıl internet sağlayabilir acaba?

Hasan 76 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı11 Haziran 2016

    Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 14/04/2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Dondurma işleminizin aktivasyonu gerçekleştirilmiştir. D-Smart Müşteri iletişim merkezimize ulaşarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön