D-Smart Net Kafasına Göre Tarifemi Değişmiş 2 Yıl Taahhüt Yapmış!

Beyza K. |

Yıllardır sonu 2217 ile biten bir telefon hattı üzerinden D-Smart Net internet faturası ödüyorum. İnternet hesabı kuzenimin adına ( sistemde 2219 ile biten bir telefona bağlı olduğu görülüyormuş ) olmasına rağmen telefon ile benim yaptığım görüşmede şu an bana bilgi aktarmayan firma internet paketini yine sadece benim yaptığım görüşmeye istinaden limitsize yükseltmişti. Bunu 2 yıllık bir taahhüt üzerine yaptığını bugün öğreniyorum.

İnternet kullanıcısı olarak sorumluluğun ve bilgi aktarımının bana devredilmesini isteyen kuzenime de olumsuz yanıt veriliyor. Yetkisiz bir temsil ile yapılmış olan taahhüdün iptal edilmesini ve internet kullanıcı olarak bana bilgi verilmesi isteğime olumsuz yanıt alıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Habersiz İşlemler Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyza K.
  07 Ekim
  14:02

  Görüşme yapıldığı doğru ancak hala sorunum çözülmemiştir.

 • 07 Ekim
  14:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 04/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.