D-Smart Net Kablosuz İnternet'e Bağlanamıyorum!

Zuhal K. |

Bir hafta oldu D-Smart İnternet paketi satın aldım. Bağlandığı günden beri kablosuz İnternet'e bağlanamıyorum. Her gün müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu bildiriyorum ödediğim telefon parasının haddi hesabı yok.Ama bir çaresi olmadı yine bağlanamıyorum, yine bağlanamıyorum.

Müşteri temsilcisiyle konuşurken diğer müşteri temsilcilerinin konuşmalarını duydum. Telefonda konuştukları müşterilerine kablosuz İnternet'e bağlanamıyorsunuz doğru mudur diyordu. Anladığım kadarıyla bu sorunu yaşayan tek kişi ben değilim. Ama bize bu hizmeti veremeyen tek kuruluş aynı D-Smart sorunun benim bilgisayarımda olduğunu iddia ettiler fakat ben aynı bilgisayarla komşumun kablosuz modemine rahatlıkla bağlanabiliyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 15/02/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 15 Şubat
  15:01

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.