07 Şubat 2014

D-Smart Net İptal İşleminde Taahhüt Bozma Bedeli Alıyor

Eylül ayında D-Smart Net Smile Adsl abonesi oldum ve müşteri hizmetlerinizden hiç memnun kalmadım. Başvurduğum internet tam 1 buçuk ay sonra bağlandı. Müşteri hizmetlerinize saatlerce hatta kalarak bağlanıyorum ve çözüm odaklı hiç bir şey yok. HD kanalları izlemek istiyorum, zaten 6 aydır D-Smart abonesi yaptığınız halde onu hiç kullanmadım.

Şuan 73 lira olan faturam 90 liraya çıkıyor. Taahhüdümü iptal ettirmek istiyorum 600 lira kadar bedel çıkarıyorsunuz. Rakip firmalar bu kadar müşteri memnuniyetine önem verirken buna hiç önem vermeyişiniz büyük eksiklik. Kampanyalar fazla pahalı ve müşteri taahhüdü imzaladıktan sonra yakıyorsunuz.

Rumeysa 1.116 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 05/03/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Rumeysa 07 Şubat 2014

    Firma değişikliğine karar verdim. Belki taahhüt iptalinden kaynaklı yüklü miktarda ödeme yapacağım. Ama şirketinizin daha fazla insaları mağdur etmesini istemiyorum. Bu şikayeti okuyan kişilere d smartı kesinlikle önermiyorum. Müşteri ilişkileri ve çözüm odağı sıfır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön