D-Smart Net İptal İşlemi Yapılmıyor!

Gökhan E. |

30. 03. 2013 tarihinde Dsmart uydu ve internet hizmetimi kapatma talebinde bulundum. 02. 04. 2013 tarihi itibari ile uydu alıcımı teslim ettim ve müşteri hizmetleri hizmetimin kapatıldığı bilgisi verildi. Aynı gün Ttnet internet ve telefon sağlayıcısına başvuruda bulundum ve bugün(04. 04. 2013) bana Dsmartın iptal işlemini gerçekleştirmediğinden hizmet talebiniz gerçekleştirilemiyor denildi. Dsmart müşteri hizmetlerini aradım size çıkan iptal bedelini ödemeden hizmetiniz iptal görünmez dedi. Zaten faturanın çıktığı gün/ay ödeme yapacağım. Nasıl bir iştir bu, nasıl işlem yapılıyor. Ben yarın akşam şehir dışına çıkacağım diye bu işlerimi ona göre ayarlamıştım. Şimdi mağdur durumdayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 04/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.