D-Smart Net İptal Ettirdiğim Aboneliğe Ücret Çıkardı!

Filiz Ü. |

Yaklaşık 3 ay önce internet aboneliğimi iptal ettim. İptal onayı için arayan müşteri temsilcisine 2 kere teyid ettirdim herhangi bir ödemem borcum var mı diye yok dendi. Şimdi 28 tl ödememle ilgili sms geldi. Fakat daha önce ne mail ne sms nede posta yoluyla bir fatura göndermediler. Madem bu borç vardı aboneliği asıl iptal ettiler ?

Öyle bir borcum olduğuna inanmıyorum. Yasal süreç başlatacakları tarihe kadar nede bildirmediler borcum olduğunu. Bunu bana daha önce bildirmek zorundaydılar. İşlerine gelince mail tel her türlü yolla ulaşırlar gelmeyince son dak. ulaşırlar yada ulaşamazlar. Borcumu kabul etmiyorum en kısa sürede açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 22/05/2012 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.