20 Mayıs 2015

D-Smart Net İptal Ederken Gerçek Yüzleri Ortaya Çıkıyor!

Kötü bir destek hattı var. Modem ve uydu alıcı aldım taahhüdüm bittiğinde iptalini talep ettim. Benden aboneliğimi yenilersem şöyle fiyat, şu hediye, bu hediye diye aklımı çelmeye çalıştılar kabul etmeyip iptal için baskı yaptığımda asıl yüzlerini ortaya koydular.

Tüm zorlukları çıkardılar, modem ve uydu alıcıyı en yakın D-Smart noktasına iade etmemi istediler. Modemin bozulduğunu ve belki de iade edeceğimi söylediğimde ise biz verdiğimizde sağlamdı 152 TL ödemeniz gerekli diye bildirdiler bunlara elini veren kolunu kaptırıyor abonelik yaparken 2 kere düşünün lütfen 2 seneme çektiğimi ben bilirim.

Erol 126 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21/05/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön