D-Smart Net İnternetteki Hız Yavaşlığı

Zeynep Süleyman A. |

8Mbit e kadar internet hizmeti alıyorum ancak internet hızım çok yavaş, bir internet sayfasının açılması dakikalar sürüyor. Daha önceden şikayet ettim ve bir süreliğine hızım normale döndü. Ancak şimdi yine hızım çok düşük ve geçen hafta şikayetimi bildirmeme rağmen hala tarafıma bir çözüm sunulmadı. Müşteri hizmetlerinde bir insana zaten ulaşılamıyor. Hizmet yerlerde müşteri memnuniyeti yerlerde.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  16:31

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 18/02/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 17 Şubat
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.