D-Smart Net İnternetteki Delirten Hız Sorunu!

Tuncay A. |

D-Smart Net'ten almış olduğum internet hızım şu anda 0.20 mbps ve hiç bir siteye giremiyor olmam sinir hastası yaptı. Müşteri hizmetlerini aradığımda santral mesafesine uzak olmanız diyorlar fakat bir alt komşumun Ttnet'ten almış olduğu hız 8 mbps e kadar olan tarifesindeki hızı 7-8mbps ye varıyor. Nasıl oluyor bu santral mesafesi bana uzak alt katımdaki daireye yakın.

Artık hem Türk Telekoma hem D-Smart Net'e sesleniyorum duyun beni artık her ay 65 tl ödüyorum ve kullanamıyorum. Modemden kaynaklanabilir dediniz gittim değiştirdim yok D-Smart çıktığından beri sadık üyelik dediğiniz üyeyim de aynı zamanda 2 cihazınızı kullanmaktayım ama sorunlardan sıkıldım artık lütfen çözülsün.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay A.
  11 Mart
  21:32

  çözüm yok ama

 • 04 Mart
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 04/03/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.