28 Ağustos 2013

D-Smart Net İnternetimiz Gibi Müşteri Temsilcileri de Ortada Yok!

3 gündür D-Smart Net internetimiz çalışmaz durumdadır. Sorun ile ilgili saatlerce müşteri hizmetlerine bağlanmayı denedik, fakat telefonu 30-40 dakika açık tutmamıza rağmen sürekli "Şu anda tüm müşteri temsilcilerimiz diğer abonelerimize hizmet vermektedir." mesajı almaktayız.

3 gündür denememe rağmen kesinlikle müşteri hizmetlerinize ulaşabilmiş değilim. Sorunumuzu acilen çözmenizi rica ediyoruz.

Baris 52 Okunma

Cevaplar

  • Baris 04 Kasım 2014

    Dsmart mı? Asla!

  • Baris 04 Kasım 2014

    Sayın Yetkili; Şikayetimizden geçen 1 sene boyunca Internet bağlantı sorunumuz çözülmedi. Size servis altayapısı sağlayan firmaya geçtiğimiz gün internet tekrar çalışmaya başladı. Bu konudaki ilgisizliğiniz yüzünden bir daha asla DSmart ile çalışmayacağız ve kimseye de tavsiye etmiyoruz. Şimdi de iptal süreci ile uğraşmaktayız ve taahhüdümüz bittiği halde cihazları teslim alacak bayi arayışımız sürmektedir.

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön