D-Smart Net İnternetimin Nakil İşlemi Yapılmadı

Savaş K. |

D-Smart platformunu internet paketiyle birlikte kullanmaktayım. Taşınma nedeniyle D-Smart uydu yayınını ve internet hizmetlerini taşımak için 2 hafta önce talepte bulunmama rağmen hala interneti belirttiğim yeni adrese yönlendirmediler. Her gün aramama rağmen bir türlü çözüm üretemiyorlar. Taahhütlü olduğum için kapatma ücreti 550 TL para istiyorlar. D-Smart'a ekstradan 5 kuruş dahi ödemek istemiyorum. Benim 2 haftalık zararımın da karşılanmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/03/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Mart
  09:48

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.