04 Şubat 2014

D-Smart Net İnternetimin Nakil İşlemi Yapılmadı

Yaklaşık 14 gündür internet aboneliğimizi nakil yaptıramadık. Her gün, günde en az 2-3 kere müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen ne kendimize bir muhatap bulabildik ne de bir yetkili çalışan. Evimize gelen Türk Telekom yetkilileri internet ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirmesine rağmen D-Smart'ın yapacağı sadece ufak bir aktivasyon işlemidir.

Ayrıca müşteri hizmetleri tarafından verilen maksimum 48 saat içerisinde işleminiz halledilecektir senaryosu her gün tekrarlanıyor. Yazdığımız bu şikayet metninin farklı bir şeklinde BTK'ya göndermiş bulunmaktayım. Biran önce müşteri hizmetleri personeli haricinde ilgili birimden yetkili bir arkadaşın bizimle irtibata geçmesini rica ederim.

Dilek 29 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/03/2014 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön