27 Ocak 2014

D-Smart Net İnternetimi Kullanıma Açamadı

09.12.2013 tarihinde yeni bir eve taşındığımı ve sabit hattımın iptal edilerek internet hizmetini kullanmaya devam edip edemeyeceğimi sorduğumda, kendilerince sabit hattın Türk Telekom üzerinden iptal edilebileceği ve internetin kullanıma aylık 15 TL ek bir ücret ile devam edebileceğimi bildirmelerine rağmen, internet üzerinden ve müşteri hizmetlerinden defalarca şikayet kaydı oluşturmama rağmen 27.01.2014 tarihi itibari ile halen internetimi kullanıma açamadılar.

Bu kadar süre içerisinde internet hizmeti almamama rağmen 170 TL'lik 2 adet fatura tahakkuk ettirdiler. Kullanmadığım internetin açma kapama için 20 TL ek bir ücret talep ettiler.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 14 Şubat 2014

    Hala bana ulaşacak olan D-Smart net yetkililerine ne söylenir bilmiyorum

  • Mehmet 29 Ocak 2014

    En kısa sürede dönüş yapılacaktır !!!! cevabını veren kurumdan herhangi bir dönüş olmamış olmasına rağmen ben tekrar kendilerine telefonla ulaşmaya çalıştım ama nafile 7 dakika dayanabildim beklemeye

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön