09 Ağustos 2016

D-Smart Net İnternetimde Sürekli Kopma Sorunu Yaşıyorum...

D-Smart abonesi olarak Superonline altyapısı ile internet hizmeti almaktayım. Ama işin aslı internet hizmetini kısmi almaktayım. İnternet bağlantım sürekli olarak yavaşlıyor belli bir süre sonra kopuyor. Masaüstü sağ alt tarafta yanıp sönen internet bağlantı simgesinin üzerinde ünlem işareti çıkarak hiçbir işlem yapmama izin vermiyor. Müşteri temsilcileri ile daha önce birkaç kez yaptığım görüşmeler sonucunda kendilerince ekranlarından bir şeyler yapıyorlar "şimdi kontrol edin geldi mi" diye soruyorlar, durumu kendilerine anlatıyorum "şimdi geldi ama 15 dakika sonra yine aynı şey olacak" diyorum onlar ise "şu an geldiyse yapacak bir şeyimiz yok "diyorlar. Giderse tekrar görüşürüz gibisinden konuşuyorlar. Olayı daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum ama Superonline alt yapısından artık tiksiniyorum. Taahhüdüm dolduğu anda yenilemeden başka internet sağlayıcısına geçeceğim artık yeter.

Yasin 176 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 09/08/2016 ve 10/08/2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön