D-Smart Net İnternetim Taşınmadı.

Enis Ç. |

Sizin kadar kötü bir firma daha görmedim. 23 gün önce nakil için başvurduk ne arayan var ne soran 7 iş günü içinde taşınacaktı görüştüğümüz müşteri temsilcisi nakil işlemi normalde hiçbir firmada yok sadece biz yapıyoruz diyor birde işim görülmediği için özür mü dileyeceğim anlamadım. Böyle birşey görmedim.

Eğer nakil işlemi olmuyorsa hattı iptal edin yenisi başlatın diyoruz siz bilirsiniz iptal ettirebilirsiniz diyorlar neden cayma bedeli ödeyeyim zaten size güvenip sözleşmeli paket almak hata yasal yollara başvurup hakkımı arayacağımı belirtirim. Bunuda her fırsatta her yoldan dile getireceğimden emin olabilirsiniz. Sıfırsınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  18:17

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 28 Mart
  13:00

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart