D-Smart Net İnternetim Bağlanmadı!

Melih G. |

8 ay önce D-smart+limitsiz internet başvurusunda bulundum, D-smart için dekoder ve internet için modem verdiler. D-smart'ı kullanmaya başladım fakat aradan geçen zaman boyunca hala internet aboneliğim gerçekleştirlemedi müşteri hizmetlerini arayıp abonelik başvurumu geri çekip, D-smart'ı iptal etmek istediğimi söylediğimde bana 540 tl ödemem gerektiğini söylediler. Yapılan sözleşmenin gereklerini yerine getiremeyen onlar ancak ben tazminat ödemek zorunda bırakılıyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih G.
  02 Mayıs
  09:40

  Şikayetim sonrası d-smart'tan bir telefon aldım ve sorunumun çözümü ile ilgili olarak bir ortayol bulup anlaştık. sikayetvar.com'a teşekkür ediyorum.

 • 27 Nisan
  15:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.