23 Kasım 2013

D-Smart Net İnternetim Aktif Edilmedi!

11.11.2013 Tarihinde hata yaparak D-Smart abonesi olmuş bulundum. 7 iş günü içerisinde yalın Adsl'in aktif hale geleceği sözleşmede yazıyor ve onaylıyorlar. 12. iş günü bugün ve hiçbir gelişme yok. Aboneliğimi iptal edeceğim dediğimde 187,00 TL sözleşmeyi fesh etme bedeli isteniyor.

Sözleşmesine uymayan D-Smart hangi yüzle sözleşmedeki bedeli istiyor. Karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. Fotoğrafta ne kadar bekletildiğimi görün lütfen.

Bülent 55 Okunma

Cevaplar

  • Bülent24 Kasım 2013

    müşteri temsilcisinin dediği şu: 187 TL cayma bedeli diye birşey yok arkadaş yanlış bilgi aktarmış. Ama 40 Tl aktivasyok ücreti faturalandırılackmış... abone olurken aktivasyon bedeli çıkarken aktivasyon bedeli, adam soyuyorlar resmen. 40 Tl faturalanırsa ödemeyeceğim ve yarım imzalanan sözleşme ile tüketici mahkemesine başvuracağım. dsmart alırken 2 değil 12 kez düşünün.

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön