16 Haziran 2016

D-Smart Net İnternetim 3 Gündür Yok!

Evimde internetim 3 gündür yok. Sorunun çözümü Türk Telekom'a atıyorlar. Arıza için gelecekler diyorlar ancak ne arayan randevu alan, ne de gelen var. Hattınızda sorun var deniliyor Türk Telekom'u arıyorum hiçbir sorun yok deniliyor. Sistemlerinde sözde aramışlar bana ulaşamamışlar yazmaktaymış. Bütün çağrı merkezi personelleri ayrı ayrı bilgiler vermekteler. Yeter artık aldığınız paranın hakkını verin. Ağustos ayını bekliyorum.

Serkan 56 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 19 Haziran 2016

  sayın d-Smart kullanıcıları bunlar bizleri salak yerine koyuyorlar. ŞİKAYETVAR.com olmasa maalesef işimiz çok zor. abone ederken bin laf ediliyor, bİR tek ağızlarında balık tutmadıkları kalıyor ama iş hizmete gelince kendi başınıza kalıyorsunuz. önünüze yapmış olduğunuz taahhüt'ünüz gelmekte ve mecburen katlanmak zorunda kalıyorsunuz. koskoca d-smart' ın kendisine ait arıza birimi yok. Telekom' A bildiriyorlar mail yoluyla onlar ne zaman canları isterse ilgileniyorlar.

 • Serkan 19 Haziran 2016

  Evet buraya şikayet bıraktıktan sonra aranıldım ertesi günü Cuma akşamı. Ve randevu için en erken pazartesi denildi. İlk şikayetimi bıraktıktan sonra arasalardı ertesi gün işlem yapılacaktı. Ben 6 gündür internet kullanamıyorum İstanbul gibi bir yerde. Ayrıca tarafım aranılarak kullanamadığım hizmetiniz için ne kadar faturamdan ne kadarlık bir düşüş söz konusu olacak.

 • D-Smart Net Temsilcisi17 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17/06/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Serkan 16 Haziran 2016

  Sorunu verdiğiniz numaradan çözemiyoruz maalesef. Buraya şikayetimi bırakmaktan başka çare bırakmıyorsunuz.

 • D-Smart Net Temsilcisi16 Haziran 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön