18 Ekim 2016

D-Smart Net İnterneti Olmayan Yerde İnsanları Mağdur Etmesi.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında D-Smart'ın interneti olan smile ADSL'in üyeliğini bir yıl daha uzatmıştık. Fakat o semtten taşınmamız dolayısı ile yaklaşık 6 aydır interneti kullanamıyoruz. Peki neden? Taşındığımız yerde alt yapı yok, bu sebeple D-Smart da internet hizmeti veremiyor. Ama taahhütlü olduğumuz için çatır çatır parasını alıyor. Gel gelelim bir de öğreniyoruz ki (D-Smart'ın temsilcisi ile yaptığımız görüşmede Ağustos'tan itibaren olduğunu öğrendim) alt yapısı olmayan yerde sözleşmeyi fesih edebiliyoruz, yani haklı fesih nedeni. Bu süre zarfına kadar babam defalarca D-Smart ile görüşüyor, fakat D-Smart bunu bize söylemektense paraları almaya devam ediyor. Şimdi de arayıp böyle bir hakkımız olmadığını, o bölgede altyapı olduğunu söylüyorlar. Tabi altyapı var dersiniz, çünkü T*** yakın zamanda belki 15 gün önce altyapısını kurdu. Siz önceki aylardan haber verin. Hakkımızı verin.

Ayça 201 Okunma

Cevaplar

  • Ayça 18 Ekim 2016

    Sayin yetkili Verilen bilgi detaylı olmamakla birlikte tatmin edici de değildir. Konuyla ilgili yasal dayanaklari mail yoluyla paylasin lütfen. Biz de açıp okuyalim bilgi sahibi olalim.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.18.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön