20 Ekim 2015

D-Smart Net İnterneti Hızlandırma Talebi Verdik İnternet Hızlanmamış, Bu Nasıl Hizmet!

D-Smart'ı aile paketini düşürdük işte efendim başka bir isteğiniz var mı dendi evet dedim internet hızınıda yükseltmek istiyorum tamam efendim internet hızınızda 16 MB'e yükseltilecektir ama önümüzdeki ay geçerli olur dendi bu faturanızda sonra 52 TL olarak ödersiniz dendi 12 ayda taahhüt verdim telefonu kapatırken pardon efendim siz PVR cihaz kullanıyorsunuz kayıt etme özelliği var. Sizin aylık ödemeleriniz 62 olarak çıkıyor tamam dedim kabul ettim. Kapattım bir baktım spor sinema kanalları hemen kapanmış. O ay o kanalları izlemem lazımdı oysaki ama internet hızı hala yükselmedi. Nedeni merak ediyorum. Telefon açtım böyle bir talep gözükmüyor dendi. Açın o kayıt edilen konuşmaları dinleyin.

Sercan 239 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi17 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Sercan'ın Teşekkür Mesajı06 Kasım 2015

  Her şeye rağmen firma çözüm için çalışıyor ve öyle ya da böyle çözümü sağlıyor teşekkürler.

 • Sercan02 Kasım 2015

  Aradınız efendim haklısınız dediniz şuan ayın 2 si baktım online hizmetlerden hızım 16 mbbit paketinde fakat gelen sinyalimi artırılmamış bunun için alt yapısını kiraladığınız telekom'a başvurcaksınız herelde bide onu bekleyeceğiz bekliyelim bakalım aramasam onu talebinide vemicektiniz telekimasyona.

 • D-Smart Net Temsilcisi21 Ekim 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön