01 Ekim 2016

D-Smart Net İnterneti Bağlamaya Kimse Gelmedi.

D-Smart Net internetli paket aldım, yoğun aramalarım sayesinde akşam geldiler internet için "Türk Telekom gelecek işlem yapacak" dedi. Tam 2 haftadır bekliyorum, D-Smart'tan kimse ilgilenmiyor sonra bana "internet bağlantınız yapıldı modem ve kablo işleminden sonra kullanabilirsiniz" diye mesaj geldi, ben de modem kutusunu bir açtım modem 2. el benden modem parası alıyorlar, bir de 2. el gönderiyorlar, sonra ayarlar için D-Smart'ı aradım teknik destek için, ayarları yaptıktan sonra modem çalışmadı. Arıza kaydı oluşturdular, başka bildikleri bir şey yok çünkü sonra bina kamera kayıtlarına bir baktım, hiç kimse gelmemiş interneti bağlamak için. Resmen saf yerine koyuyorlar D-Smart aldığıma çok pişmanım çok!

Tarkan 81 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön