26 Ekim 2016

D-Smart Net İnternete Bağlanma Sorunu...

D-Smart'tan internet paketi aldık 2 hafta önce kablo ağları için servis geldi modemi bağlamadan gitmişler. Tekrar aradık çünkü modemde internet yoktu ve müşteri hizmetleri internetin olmadığını doğruladı. Teknik servis 2 defa randevu almamıza ve 16.00'a kadar çalıştıkları için işten izin alıp gelmeme rağmen servis ne geldi ne de haber verildi. İptal için aradığımızda türlü türlü teklifler ve ısrarlarla bir şans verelim dedik ama hala tık yok. Ne iptal ediyorlar ne de sorunu çözüyorlar birkaç gün daha oyalayıp sözleşmeden cayma hakkımızı mı almaya çalışıyorlar gerçekten anlamadım.

Neslihan 137 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön