D-Smart Net İnternet Yok Ama Kullanmadığım İnternetin Parasını Ödüyorum.

Dilek U. |

D-Smart kullanıcısı olarak ilk başlarda çok memnundum taki 1 haftadır internetim gidene kadar. İnternetim 1 haftadır yok ve çözüm bulunamıyor. Teknik destek ekibi yollayacaklardı sözde. Şimdi müşteri hizmetlerini arıyorum kampanya bilgileri gibi telesekreteri dinletiyorlar. Bunların kim olursa olsun müşteri hizmetlerine bağlamama zorunluluğu yok mu?

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  18:36

  Değerli Abonemiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup 8801554093 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 06.07.2015 tarihinde arıza kaydının çözümlendiği bağlantınızın aktif olduğu bilgisi Türk Telekom ekipleri tarafından bildirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  D-Smart İnternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0 850 266 0 266 numaralı D-Smart İnternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 01 Temmuz
  14:28

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart