05 Şubat 2014

D-Smart Net İnternet Sürekli Kopuyor ve Bağlantı Hızım Taahhüt Edildiğinin 10 Kat Altında.

Yaklaşık 3 haftadır İnternet'im kopuyor ve internetimin hızı yerlerde sürünüyor taahhütnamede 8 mbps denilen hızın şuan 1 mbps sini anca kullanabiliyorum ve sürekli kesinti oluyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım hep klasik cevaplar burada gördüklerinizden kapınıza kadar normal ankastre kutunuz problemli sonra hattınız problemli elektrikçi çağırın.

Hepsini yaptım ne kutuda ne de tesisatta problem yok. Ben her ay size para ödüyorum.Taahhüt ettiğiniz sürekliliği ve hızı sizden tüketici olarak istiyorum. Artık içimi baydınız gerekli tüm mercilere başvuru yapmayı planlıyorum. Bu kadar lakayt davranacaksanız bende gerekeni yapacağım. Hazır cevap değil çözüm istiyorum çözüm...

Aylin 83 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 11/02/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Aylin 06 Şubat 2014

  Hizmet anlayışınız sıfır. Müşteri ilişkileriniz sıfır. Her telefon açtığımda ezber cevaplar. Kötü bir şirketsiniz size geçtiğime bin pişmanım.

 • Aylin 06 Şubat 2014

  Yok yok yok. Çözüm yok arıza kaydı oluşturuyorsunuz. Ardından türk telekom bakıyor diyor. Arıza kaydının maksimum süresi 48 saat diyorsunuz tam 5 gün oldu bir arızayı çözemediniz. En başta arıza bildirimi yaptığımda sürekli ezber yapıyodunuz sorun tesisatınızdadır sorun kablolarınızdadır sorun ankastre kutunuzdadır diye. Sorunumu 3 hafta sonra öğrenebildim ki tamamen sizinle alakalıdır. Lütfen sorunumu artık bir zahmet çözme yoluna gidin. Bakmayın kibarlığıma oldukça sinirliyim. 1 ay olacak kopmalar kesilmeler devam ediyor ve ben kullanmadığım internete para ödüyorum ya. Bu sorun en kısa sürede çözülmez ise hakkımı tüketici hakem heyetinde arama yoluna gideceğim artık ne yapılabilir bilmiyorum ama hakkımı arayacağım. d-smart ile de tüm ilişkimi kesmeyi planlıyorum artık son dayanışım bu.

 • D-Smart Net Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön