17 Ekim 2016

D-Smart Net İnternet Sorunu.

Maalesef hizmet aldığımı sandığım fakat alamadığım internet şirketi D-Smart' tan fazlasıyla şikayetçiyim. 1.5 yıl önce yeni evime taşındım. Taşındığım yere aboneliğimi aldırdım. Ve aylarca internet olmadığı halde fatura ödedim. Kendilerine soracak ya da arayacak olursanız hep kendileri haklı hep biz suçluyuz. Durmadan alt yapıya laf atıyorlar. Madem alt yapı kötü sizde bu alt yapıyı kiralayıp bizleri mağdur etmeyin. Arıza kaydı açıyorum kendi kendine kapanıyor, kıza kim kapatmış diyorum göremiyorum diyor. Daha sonra modemde sıkıntı olabilir dediler, yeni modem sattılar 2 yıl daha sözleşmemi uzattılar hiç ama hiç memnun kalmadığım halde beni yine mağdur ettiler. İlk 1 ay sıkıntım çok azdı, az kopma yaşanıyordu bu bile benim için şahaneydi. Fakat 15 gündür internetim komple gitti. Pazartesi Tüketici Mahkemesi!

Kagan 1.915 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.17.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön