06 Haziran 2016

D-Smart Net İnternet Problemi

0****** telefon numarası üzerinden internet hizmeti almaktayım. Bir önceki şikayetimde bahsettiğim problem hala giderilmemiştir. İnternet bağlantımda kullanım esnasında kopmalar meydana gelmektedir. Bu sorunun lütfen çözülmesini istiyorum. Aksi halde tüketici haklarına şikayetimi gerçekleştireceğimi ve taahhüdümün hiçbir şekilde ceza ücreti ödemeden bitirilmesi için elimden geleni yapacağım! Her defasında müşteri temsilcileri ile görüşmekten bıktım. Her defasında aynı şeyi anlatıyorum. Lütfen acil tarafından problemin giderilmesini istiyorum. Problemi çözemiyorsanız hem internet aboneliğimi gende TV hizmetimi hiçbir bedel ödemeden kapatın. Sizin vereceğiniz hizmeti vermek isteyen bir sürü firma var! Üyeliğimi iptal edin. Hiçbir ceza ödeme koşullarını kabul etmiyorum.

Hüseyin 47 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, İnternet bağlantı kopma sorunu ile ilgili 06.06.2016 tarihinde yaptığımız aramada modeminizin kablosuz kanal numarasını değiştirerek sorunu giderdik. Taahhüt süresi içerisinde aboneliğinizin iptal edilmesi durumunda tarafınıza abonelik sonlandırma bedeli yansıtılacaktır. Taahhütünüzü yenilemek istemediğiniz durumda sözleşme bitiş tarihinde ya da sözleşme süreniz bittikten sonra müşteri hizmetlerine ulaşarak destek alabilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön