29 Aralık 2014

D-Smart Net İnternet Problemi.

2013 Eylül ayında D-Smart Net'e üye oldum. Aldığım günden beri internetimi tam kapasite kullanamadım ve sürekli bir problem yaşadım. Müşteri hizmetlerini en az yarım saat defalarca beklediğimi hatırlıyorum. Arıza kaydı verdiğimde 2 gün içinde servis arayıp gelecek deniyor fakat kimse aramıyor, ben tekrar aramak durumunda kalıyorum. Bazı konularda yardım bile edemiyorlar çünkü TTNET altyapısı kullanıyorlar. Türk Telekomünikasyona dilekçe yazıp servis talep etmemi bile istediler. Taahhüdüm bittiği gün iptal edeceğim çünkü şu an iptal etmek istediğimde abartı rakamlar talep ediyorlar.

Engin 125 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 30/12/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Engin30 Aralık 2014

    Taahhütüm bittiği an Dsmart Net'i değiştireceğim.

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Aralık 2014

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön