D-Smart Net İnternet Problemi.

Engin E. |

2013 Eylül ayında D-Smart Net'e üye oldum. Aldığım günden beri internetimi tam kapasite kullanamadım ve sürekli bir problem yaşadım. Müşteri hizmetlerini en az yarım saat defalarca beklediğimi hatırlıyorum. Arıza kaydı verdiğimde 2 gün içinde servis arayıp gelecek deniyor fakat kimse aramıyor, ben tekrar aramak durumunda kalıyorum. Bazı konularda yardım bile edemiyorlar çünkü TTNET altyapısı kullanıyorlar. Türk Telekomünikasyona dilekçe yazıp servis talep etmemi bile istediler. Taahhüdüm bittiği gün iptal edeceğim çünkü şu an iptal etmek istediğimde abartı rakamlar talep ediyorlar.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 30/12/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Engin E.
  30 Aralık
  20:36

  Taahhütüm bittiği an Dsmart Net\'i değiştireceğim.

 • 29 Aralık
  13:46

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart