16 Eylül 2016

D-Smart Net İnternet Nakli Yapamıyor.

Yaz başında internetimi yazlık evime nakil ettirmek istedim. Oradaki port yetersizliğinden dolayı işlem gerçekleşemedi. Ağustos ayında internetimin tekrar kışlık adresime geri nakledilmesini talep ettim. İşleminiz gerçekleşti mesajı geldikten sonra kontrol ettim ve internetin bağlı olmaması üzerine, tekrar aradım. Yine aynı işlemler yapıldı. Her defasında işlem sil baştan tekrar ediliyor. 48 saat beklemem gerektiği söyleniyor. Dördüncü tekrardayım. İşlemini tamam mesajı 16 Ağustos'tan bu yana üç kez geldi. Şimdi araya bayram tatili girdi. Bir aydır internetimin nakli gerçekleşemedi.

Ömür 33 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön