29 Haziran 2015

D-Smart Net İnternet Nakil Talebinin Taahhüt Edilen Zaman Dilimi İçerisinde Yapılmaması!

19.06.2015 tarihinde internet nakil talebinde bulundum. Kullanmış olduğum internetim yalın internet olmamasına rağmen (sabit bir telefon hattım mevcut) yalın internet kullanıcısıyım gibi bana 7 iş günü içerisinde gerçekleşeceğini beyan etti çağrı merkezindeki arkadaşlar. Konuyu izah ettiğimde internetimin yalın internet olarak görüldüğünü bildirdiler. 8 gün geçmesine rağmen halen internetim nakil olmadı.

Bu durumun Türk Telekom'un alt yapısını kullanmalarından kaynaklı olduğunu yani sorunun kendilerinde olmadığını bildirdiler. Talebimiz ile ilgili bize herhangi bir geri dönüş yapılmadı sürekli arayarak işlemlerimizi kendimiz takip etmek zorunda kalıyoruz. Bu ne sorumsuzluktur anlayamadık.

Hakan 201 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Değerli Abonemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup 3123254568 numaralı telefon hattınızda bulunan D-Smart İnternet aboneliğinizin 05.07.2015 iptali tamamlanmıştır. Saygılarımızla, D-Smart İnternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0 850 266 0 266 numaralı D-Smart İnternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Hakan28 Haziran 2015

    19.06.2015 tarihinde nakil talebinde bulundum ve halen nakil işlemim gerçekleşmedi. Sebebini kendilerinde bulmak yerine Türk Telekom'a atıyorlar alt yapıyı Türk Telekom'dan aldıkları için sorunun kaynağı olarak Türk Telekom'u işaret ediyorlar. Her aramamda bir şikayet kaydı oluşturuluyor fakat herhangi bir adım atılmıyor. En sonunda d Smart TV yayınımı ve d smart Net internetimi kapatma kararı aldım. Taahhüdüm 15 gün önce bitmiş olması ise kendilerine bağlı kalmamamı sağladı. Televizyon yayını iyi fakat internet yayını için TTNET'den vazgeçmemek gerekli sanırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön