17 Ekim 2016

D-Smart Net İnternet Nakil Süreci...

İnternetimin nakil işlemlerini tamamlamış olmama rağmen hala nakil tamamlanmadı. Bu durum 1 aydır böyle ve 1 aydır internet yok, bütün işlerimden geri kalıyorum. D-Smart müşteri hizmetlerini 6 veya 7 kere aramış olmama rağmen sürekli aynı işlemi yapıp geçiştiriyorlar ve sorunuma çözüm getirmiyorlar. Bu durumun düzeleceğine olan düşüncem kalmadı. Bildiğiniz insanı kale dahi almıyorlar. Bu kadar büyük bir firma için gerçekten hayal kırıklığı.

Ben normalde bu tür durumlarda sabırlıyımdır. 2 haftaya kadarda o kadar önemsememiştim. Fakat 1 ay oldu ve müşteri temsilcilerinin umursamaz tavrı beni bu şikayeti yapma noktasına getirdi. Umarım sorunum kısa zamanda düzelir, çünkü taahhüt olduğu için aboneliğimi kapatamıyorum.

Yusuf 69 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 8810088353 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 28.10.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • Yusuf27 Ekim 2016

    Ben yorum sahinbinin oğluyum. D Smart kadar dolandırıcı bir firma daha görmedim. Hala bu şikayetten dolayı babamı aramadılar. Artık bir buçuk ay geçmiş durumda taahhüt ile elini kolunu da bağlıyorlar insnın artık bunlar yüzünden sinir krizleri geçiriyoruz evde sağlığını bozdular insanın. Tüketici haklarına dilekçeyi yolluyoruz bugün her aramayı saat saat not almıştı babam her müşteri temsilcisini. Bütün olayı ve ilgisizliği aktarıcaz.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön